Kolęda 2017/2018

  Poniedziałek, 8 stycznia od 15.00
1. Ks. M. Ostafiński – ul. Kościuszki od końca i ul. Piekarska
2. Ks. D. Zarębski – ul. Sosnowa, nowe wybudowania i Kamienna
3. Ks. Proboszcz – ul. Tatrzańska i Beskidzka
4. Ks. P. Wróbel - ul. Bursztynowa od początku

 

Wtorek, 9 stycznia, od godz. 15.00
1. Ks. D. Zarębski – ul. Krótka, Studzienna, Nowa,
2. Ks. M. Ostafiński – ul. Garncarska od początku, Poboczna i Spichrzowa
3. Ks. P. Wróbel - ul. Zdunowska od nr 31 do 1
 

Środa, 10 stycznia, od godz. 15.00
1. Ks. Proboszcz – ul. Promienista od końca
2. Ks. P. Wróbel – ul. Spacerowa i Wspólna
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Wiśniowa, Sportowa, Glinki`
4. Ks. D. Zarębski – ul. Robotnicza od początku
 

Czwartek, 11 stycznia, od godz. 15.00
1. Ks. D. Zarębski – ul. Więźniów Politycznych nry parzyste od końca
2. Ks. M. Ostafiński – ul. Kobierska i Więźniów Polit. nry nieparzyste od końca
3. Ks. P. Wróbel – ul. Więźniów Politycznych nr 1-17a oraz nr 10-16
 

Piątek, 12 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. D. Zarębski – ul. Jaśminowa
2. Ks. Proboszcz – ul. Strumykowa
3. Ks. P. Wróbel – ul. Sowińskiego od początku
4. Ks. M. Ostafiński - Pl. Szkolny i ul. Szkolna
 

Sobota, 13 stycznia – od godz. 10.00
1. Ks. D. Zarębski – Ofiar Katynia od początku
2. Ks. M. Ostafiński – ul. Świętokrzyska od początku
3. Ks. P. Wróbel – ul. Świętokrzyska od końca
 

Poniedziałek, 15 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. M. Ostafiński – ul. Libelta od końca
2. Ks. Proboszcz – ul. Pukackiego nry parzyste od końca
3. Ks. D. Zarębski – ul. Pukackiego nry nieparzyste od końca
4. Ks. P. Wróbel – ul. Zielona od początku
 

Wtorek, 16 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. D. Zarębski – ul. Ceglarska nr parzyste od początku
2. Ks. M. Ostafiński - ul. Ceglarska nr nieparzyste od końca i ul. Księżycowa
3. Ks. P. Wróbel – ul. Koźmińska blok nr 54a oraz 58 (od końca)
 

Środa, 17 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. D. Zarębski – ul. Koźmińska blok nr 56
2. Ks. Proboszcz – Koźmińska od nr 98 do 60a
3. Ks. P. Wróbel – ul. Koźmińska od nr 52 do 30
4. Ks. M. Ostafiński – ul. Koźmińska od nr 28 do 2
 

Czwartek, 18 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. D. Zarębski – ul. Piłsudskiego od końca
2. Ks. P. Wróbel – ul. Piłsudskiego od początku i ul. Kilińskiego
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Wrzosowa od początku
4. Ks. Proboszcz – ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. nr 4, i 6
 

Piątek, 19 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Wielkopolska od początku
2. Ks. D. Zarębski – ul. Wielkopolska od końca
3. Ks. Proboszcz - ul. Kaliska nieparzyste od początku
4. M. Ostafiński – ul. Kaliska parzyste od początku

 

Sobota, 20 stycznia - od godz. 10.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Raszkowska blok nr 10
2. Ks. Proboszcz – ul. Raszkowska blok nr 12
3. Ks. D. Zarębski – ul. Chwaliszewska od początku oraz Os. Księżycowe
4. Ks. M. Ostafiński – ul. Chwaliszewska od końca
 

Poniedziałek, 22 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. blok nr 1a
2. Ks. Proboszcz – ul. Młyńska blok nr 2 c
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Młyńska blok 2a oraz ul. Młyńska od początku
4. Ks. D. Zarębski – ul. Młyńska od końca


Wtorek, 23 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. D. Zarębski - Osiedle Robińskich nr 1
2. Ks. M. Ostafiński - Os. Robińskich nr 3 i 2
3. Ks. P. Wróbel – ul. Narutowicza od końca i ul. Kasprzaka od początku
 

Środa, 24 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. P. Wróbel – Al. Powstańców Wlkp. nr 25 do 1
2. Ks. M. Ostafiński - Al. Powstańców Wlkp. nr 27 do 53
3. Ks. D. Zarębski – Al. Powstańców Wlkp. nr 28 do 2
4. Ks. Proboszcz – Al. Powstańców Wlkp. nr 30 do 62
 

Czwartek, 25 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. M. Ostafiński – ul Waryńskiego od końca
2. Ks. P. Wróbel – ul. Słowiańska od początku
3. Ks. D. Zarębski – ul. Słowiańska od końca
4. Ks. Proboszcz - ul. Kaszarska od końca, ul. Gołębia od początku i ul. Farna
 

Piątek, 26 stycznia – 15.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Bolewskiego od ul Młyńskiej w stronę ul. Ks. Staszica
2. Ks. D. Zarębski – ul. Bolewskiego od ronda w stronę ul. Ks. Staszica
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Sudecka i Karpacka
4. Ks. Proboszcz – ul. Głowackiego blok nr 2a i 2b
 

Sobota, 27 stycznia - od godz. 10.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Tulipanowa, Wiosenna i Pogodna
2. Ks. D. Zarębski – ul. Makowa, Modra i Grzegorzewska od końca
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Grzegorzewska od początku
 

Poniedziałek, 29 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. Proboszcz – ul. Bolewskiego blok 2
2. Ks. D. Zarębski – ul. św. Antoniego i ul. Głowackiego
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Raszkowska blok nr 14 od początku
4. Ks. P. Wróbel – ul. Raszkowska blok nr 14 od końca
 

Wtorek, 30 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. M. Ostafiński – Kwiatowa od początku i Liliowa
2. Ks. D. Zarębski – ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. blok nr 3
3. Ks. P. Wróbel – ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. nr 2,
 

Środa, 31 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. blok nr 3a
2. Ks. D. Zarębski –ul. Różana i Tartaczna
3. Ks. M. Ostafiński - ul. Mazowiecka od końca
4. Ks. Proboszcz – ul. Raszkowska blok nr 8

 



« powrót

 




Msze święte

Niedziela: 6.30, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 19.00(od IX do V), 20.00 (od VI do VIII)

Dni powszednie: 6.30, 8.00, 18.30

Adoracja: Wystawienie Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 8.30 do 18.30; niedzile i święta od 13.00 do 16.00
 

Spowiedź święta

W godzinach Mszy św. 

soboty od 16.00 do 17.00
pierwszy czwartek miesiąca od 18.00 do 19.00

pierwszy piątek miesiąca od 15.00 do 17.00 i od 18.00 do 19.00
 

Biuro parafialne

Godziny otwarcia: poniedziałek - 9.00-12.00
i 16.00-17.00; 19.00 (dla narzeczonych)
wtorek - sobota 9.00-12.00

 

Komentarz do Ewangelii

 

Caritas

Specjalistyczne łóżka, wózki inwalidzkie i chodziki są do wypożyczenia w godzinach urzędowania biura parafialnego -

od poniedziałku do soboty w godz. od 9.00 do 12.00.

 

Indywidualne umówienie terminu i godziny odbioru sprzętu - tel. nr 62 725 29 03 (biuro parafialne).