Odwiedziny kolędowe

PLAN KOLĘDY 2019/2020
W przypadku przeszkód zastrzegamy sobie prawo zmiany według niedzielnych ogłoszeń

piątek, 27 grudnia - od godz. 10.00
1. Ks. M. Ostafiński - ul. Ostrowska: nr 269 nieparzyste w dół (do spotkania z drugim kapłanem)
2. Ks. W. Deresiński - ul. Ostrowska: nr 55 nieparzyste w górę (do spotkania z drugim kapłanem)
3. Ks. K. Swat - ul. Ostrowska nr 102 parzyste w dół (do spotkania z drugim kapłanem)
4. Ks. P. Wróbel – ul. Ostrowska nr 53 do 1 oraz od nr 2 parzyste w górę (do spotkania)

 

Sobota, 28 grudnia - od godz. 10.00
1. Ks. W. Deresiński – ul. Stawna od końca po dwóch stronach
2. Ks. Proboszcz – ul. Stawna od początku po dwóch stronach
3. Ks. K. Swat - ul. Stawna od nru 28 w górę po dwóch stronach
4. Ks. M. Ostafiński - ul. Dobra, Radosna, Zgodna, Przyjazna, Widokowa, Równa
5. Ks. P. Wróbel – Gorzupia (ul. Kolejowa, Piaskowa, Krotoszyńska i Gorzupska)

 

Poniedziałek, 30 grudnia, godz. 15.00
1. Ks. M Ostafiński – ul. Wrzosowa od początku
2. Ks. W. Deresiński – ul. Wielkopolska od początku
3. Ks. P. Wróbel – ul. Wielkopolska od końca
4. Ks. Proboszcz – ul. Piłsudskiego od końca
5. Ks. K. Swat – ul. Piłsudskiego od początku i ul. Kilińskiego

 

Czwartek, 2 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. W. Deresiński – ul. Kobierska i Więźniów Polit. nry nieparzyste od końca
2. Ks. K. Swat – ul. Więźniów Politycznych nry parzyste od końca
3. Ks. P. Wróbel – ul. Więźniów Politycznych nr 1 do 17 a oraz 10 do 16
4. Ks. M. Ostafińśki – Rynek nr 33 do 27
5. Ks. Proboszcz –Rynek nr 26 do 20

 

Piątek, 3 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. K. Swat – ul. Lelewela od początku
2. Ks. W. Deresiński – ul. Świętokrzyska od początku do spotkania
3. Ks. P. Wróbel – ul. Świętokrzyska od końca do spotkania

 

Sobota, 4 stycznia - od godz. 10.00
1. Ks. W. Deresiński – ul. Ludowa i Zmysłowska
2. Ks. K. Swat – ul. Rolnicza od początku
3. Ks. P. Wróbel – ul. Sulmierzycka od początku
4. Ks. Proboszcz - Pszenna, Zbożowa, Rzepakowa i Żniwna
5. Ks. M. Ostafiński - ul. Zdunowska od nr 31 do 1

 

Wtorek, 7 stycznia, od godz. 15.00
1. Ks. Proboszcz - ul. Szkolna i Pl. Szkolny
2. Ks. P. Wróbel – ul. Wiśniowa, Sportowa i Glinki,
3. Ks. K. Swat – ul. Garncarska od początku, Poboczna i Spichrzowa.
4. Ks. M. Ostafiński – ul. Promienista od końca
5. Ks. W. Deresiński – ul. Spacerowa i Wspólna.

 

Środa, 8 stycznia, od godz. 15.00
1. ks. Proboszcz – ul. Jaśminowa od początku
2. Ks. K. Swat – ul. Śląska od początku
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Strumykowa od początku
4. Ks. W. Deresiński – ul. Sowińskiego od początku
5. Ks. P. Wróbel – ul. Robotnicza od początku

 

Czwartek, 9 stycznia, od godz. 15.00
1. Ks. K. Swat – ul. Mazowiecka od końca
2. Ks. Proboszcz –ul. Różana i Tartaczna
3. Ks. W. Deresiński – ul. Libelta od początku
4. Ks. M. Ostafiński – ul. Sudecka i Karpacka
5. Ks. P. Wróbel – ul. Tulipanowa, Wiosenna i Pogodna

 

Piątek, 10 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Głowackiego i ul. Św. Antoniego
2. Ks. M. Ostafiński - ul. Bursztynowa od początku
3. Ks. W. Deresiński - ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. blok nr 1a od końca
4. Ks. Proboszcz – ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. nr 4 i 6 od początku
5. Ks. K. Swat – ul. Głowackiego blok nr 2a i 2b od początku

 

Sobota, 11 stycznia – od godz. 10.00
1. Ks. K. Swat – ul. Ks. Ogrodowskiego nr parzyste od końca
2. Ks. M. Ostafiński – ul. Ks. Ogrodowskiego nr nieparzyste od końca
3. Ks. Proboszcz – Nowy Folwark
4. Ks. W. Deresiński – ul. Witosa nr parzyste od początku
5. Ks. P. Wróbel – ul. Witosa nr nieparzyste od początku

 

Niedziela, 12 stycznia od 15.00
1. Ks. M. Ostafiński - ul. Parkowa od początku do spotkania
2. Ks. W. Deresińki – ul Parkowa od końca do spotkania
3. Ks. K. Swat – ul. Okrężna, Pomorska, Kujawska, Mazurska i Lubelska.

 

Poniedziałek, 13 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. Proboszcz – ul. Pukackiego nry nieparzyste od końca
2. Ks. K. Swat – ul. Pukackiego nry parzyste od końca
3. Ks. W. Deresiński – ul. Makowa, Modra i Grzegorzewska od końca
4. Ks. M. Ostafiński – ul. Grzegorzewska od początku
5. Ks. P. Wróbel – ul. Nowa, Studzienna, Krótka

 

Wtorek, 14 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. M. Ostafiński – ul. Chwaliszewska od początku
2. Ks. W. Deresiski – ul. Chwaliszewska od końca
3. Ks. P. Wróbel – ul. Ceglarska nr parzyste od początku
4. Ks. K. Swat - ul. Ceglarska nr nieparzyste od końca
5. Ks. Proboszcz - ul. Ceglarska przy Os. Robińskich, Księżycowa oraz Osiedle Księżycowe

 

Środa, 15 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. W. Deresiński – ul. Narutowicza od końca i Kasprzaka od początku
2. Ks. P. Wróbel – ul Waryńskiego od końca
3. Ks. M. Ostafiński - ul. Kaliska nieparzyste od początku
4. Ks. Proboszcz – ul. Kaliska parzyste od początku
5. Ks. K. Swat – ul. Tatrzańska i Beskidzka

 

Czwartek, 16 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. Proboszcz – ul. Młyńska blok nr 2 c od początku
2. Ks. K. Swat – ul. Młyńska blok 2a oraz ul. Młyńska od początku
3. Ks. W. Deresiński – ul. Młyńska od końca
4. Ks. M. Ostafiński – ul Kwiatowa od początku i Liliowa
5. Ks. P. Wróbel – ul. Kościuszki od końca i Piekarska

 

Piątek, 17 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. W. Deresiński – ul. Słowiańska od początku
2. Ks. Proboszcz – ul. Słowiańska od końca
3. Ks. M. Ostafiński - ul. Kaszarska, Gołębia i Farna
4. Ks. P. Wróbel – ul. Polna od 26 do końca po dwóch stronach
5. Ks. K. Swat – ul Polna od 26 do początku po dwóch stronach

 

Sobota, 18 stycznia - od godz. 10.00
1. Ks. K. Swat – ul. Bolewskiego od ul. Ks. Staszica w stronę ul Młyńskiej
2. Ks. P. Wróbel – ul. Bolewskiego od ul. Ks. Staszica w stronę ronda
3. Ks. W. Deresiński – ul. Gajowa, ul. Bolewskiego (od ronda), ul. Wewiórowskiego,
4. Ks. M. Ostafiński - Ofiar Katynia od początku

 

Niedziela, 19 grudnia - od godz. 15.00
1. Ks. W. Deresieńki - Os. Robińskich nr 1 i 6
2. Ks. K. Swat - Os. Robińskich nr 2 i 5
3. Ks. P. Wróbel - Os. Robińskich 3 i 4

 

Poniedziałek, 20 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. K. Swat – ul. Raszkowska od początku
2. Ks. P. Wróbel – ul. Raszkowska od końca
3. Ks. W. Deresiński – ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. blok nr 3 od końca
4. Ks. M. Ostafiński – ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. nr 2 od końca
5. Ks. Proboszcz – ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. blok nr 3a od końca

 

Wtorek, 21 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Koźmińska blok nr 58 oraz 54a (od końca)
2. Ks. W. Deresiński – ul. Koźmińska blok nr 56 (od końca)
3. Ks. M. Ostafiński – Koźmińska od 98 do nr 60a
4. Ks. K. Swat – ul. Koźmińska od nr 52 do 30
5. Ks. Proboszcz – ul. Koźmińska od nr 28 do 2

 

Środa, 22 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. M. Otafiński – Al. Powstańców Wlkp. nr nieparzyste od początku do spotk.
2. Ks. W. Deresiński - Al. Powstańców Wlkp. nr nieparzyste od końca do spotkania
3. Ks. K. Swat – Al. Powstańców Wlkp. nr parzyste od początku do spotkania
4. Ks. P. Wróbel – Al. Powstańców Wlkp. nr parzyste od końca do spotkania
5. Ks. Proboszcz – ul. Bolewskiego blok 2 od początku

 

Czwartek, 23 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Sosnowa, Skalna i Kamienna
2. Ks. K. Swat – ul. Piastowska nr 15 do 1
3. Ks. W. Deresiński – ul. Piastowska 15a do 23 oraz nr parzyste
4. Ks. M. Ostafiński - ul. Zielona od początku

 

Piątek, 24 stycznia – 15.00
1. Ks. M. Ostafiński – ul. Raszkowska blok nr 8 od początku
2. Ks. W. Deresiński – ul. Raszkowska blok nr 14 od początku
3. Ks. Proboszcz – ul. Raszkowska blok nr 14 od końca
4. Ks. P. Wróbel – ul. Raszkowska blok nr 10 od początku
5. Ks. K. Swat – ul. Raszkowska blok nr 12 od początku

 

Na dalsze odcinki kolędy prosimy o przyjazd po kapłanów 15 min. przed rozpoczęciem kolędy.
 



« powrót


   

Msze święte

Niedziela: 6.30, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 19.00(od IX do V), 20.00 (od VI do VIII)

Dni powszednie: 6.30, 8.00, 18.30

Adoracja: Wystawienie Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 8.30 do 18.30; niedzile i święta od 13.00 do 16.00
 

Spowiedź święta

W godzinach Mszy św. 

soboty od 16.00 do 17.00
pierwszy czwartek miesiąca od 18.00 do 19.00

pierwszy piątek miesiąca od 15.00 do 17.00 i od 18.00 do 19.00
 

Biuro parafialne

Godziny otwarcia: poniedziałek - 9.00-12.00
i 16.00-17.00; 19.00 (dla narzeczonych)
wtorek - sobota 9.00-12.00

 

Komentarz do Ewangelii

 

Caritas

Specjalistyczne łóżka, wózki inwalidzkie i chodziki są do wypożyczenia w godzinach urzędowania biura parafialnego -

od poniedziałku do soboty w godz. od 9.00 do 12.00.

 

Indywidualne umówienie terminu i godziny odbioru sprzętu - tel. nr 62 725 29 03 (biuro parafialne).