INTENCJE MSZALNE, od 4.11 do 10.11. 2019 r.

 
INTENCJE MSZALNE  od 4.11.2019 r. do 10.11.2019 r.


Poniedziałek, 4.11.
6.30 1. Za + Annę, Stefana, Aleksandra, Jadwigę, Szczepana Zych, Marię Jana Jasik, Zbigniewa Łuczaka.
2. Za + Sabinę Bąkowską – od rodziny Płonków i Kajów.
7.15 1. Za + Magdalenę, Piotra, Stefana, Pelagię Kurzawskich.
8.00 1. Za + Władysławę Kokot – od chrześniaczki Wiesławy.
18.30 1. Msza św. oktawalna za zmarłych.

 

Wtorek, 5.11.
6.30 1. Za + Stefanię Chytrą – od wnuczki Agnieszki z rodziną.
2. Za + Romana Sekulę – od córki Izabeli z mężem.
7.15 1. Za + Krystynę Kazowską – od kierownika i wszystkich pracowników magazynu firmy FAMOT.
8.00 1. Za + Franciszka Jańca i Teresę Sowińską – od Elżbiety.
18.30 1. Msza św. oktawalna za zmarłych.

 

Środa, 6.11.
6.30 1. Za + Henryka (20r.) Reginę, Stanisławę Podziemskich.
2. Za + Mariannę Zdunek – od córki Ewy i Syna Wiesława.
7.15 1. Za + Grzegorza Polańskiego – od Ewy i Romualda Klubów z rodziną.
8.00 1. Za + Urszulę Śpitalniak – od Ani z rodziną.
18.30 1. Msza św. oktawalna za zmarłych.

 

Czwartek, 7.11.
6.30 1. Za + Bożenę Łopińską – od kuzyna Kazimierza Huberta z żoną.
2. Za + Edmunda Śpitalniaka – od córki Emilii z wnuczką Darią.
7.15 1. Za zm. z rodz.: Cichowlasów, Wiatraków, Szczepanków.
8.00 1. Za + Annę, Piotra Elias i za zm. z rodziny.
18.30 1. Msza św. oktawalna za zmarłych.

 

Piątek 8.11
6.30 1. Za + Piotra Dudzińskiego – od rodziny Olejników i Maryniaków z Krotoszyna.
2. Za + Zenona Bielawnego – od Tomasza Kaźmierczaka z Anią i Kubą.
7.15 1. Za + Teresę Kozal – od Jerzego i Aleksandra Kozalów z rodzinami.
8.00 1. Za + Sławomira Bielawnego – od kuzynki Iwony Synowiec z rodziną.
18.30 1. Msza św. oktawalna za zmarłych.
19.15 Katecheza chrzcielna.

 

Sobota 9.11
6.30 1. Za + Teresę Ziajkę – od rodz. Włochów.
2. Za + Michała Mikołajczyka.
8.00 1. Za + Wandę Turzańską – od Haliny i Czesława Blecha z synem Krzysztofem z żoną Anną.
2. Za + Teresę Kołaską.
14.00 1. W int. nowożeńców.
15.00 1. W int. nowożeńców.
17.00 1. Msza św. chrzcielna oraz w intencji Marka z okazji 60 ur. prosząc o Błogosławieństwo Boże
oraz opiekę MB dla niego i całej rodziny.
18.30 1. Msza św. oktawalna za zmarłych.



32 NIEDZIELA ZWYKŁA, 10.11.2019 r.
6.30 1. Za + Władysława Cierzniaka (1r.) – od syna Pawła z rodziną.
7.30 1. W int. Matek i Ojców Żywego Różańca, śp. Henrykę Jońską z Róży św. Anny.
9.00 1. Za + Benedykta (15r.), Henryka Parzonków, Franciszkę Irenę, Feliksa, Henryka Kołodziejskich.
2. Za + Marię (31r.), Jana Dutkowiaków, Zenona Szczesnowskiego.
10.30 1. Za + Włodzimierza Augustyniaka – od siostry Róży z rodziną, śp. Ludwika (22r.), Wandę Zenona,
Lucynę Augustyniak.
2. Z okazji 1 r. ur. Nikodema Kosmana z podziękowaniem za dar życia, prosząc o opiekę MB
Literackiej dla dziecka i rodziny.
12.00 1. Za Ofiarodawców.
2. Z okazji 1 r. ur. Szymona Naglera z podziękowaniem za dar życia, prosząc o opiekę MB
Literackiej dla dziecka i rodziny i o szczęście wieczne dla Wojtusia.
3. W 18. R ur. Aleksandry z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże
Błogosławieństwo, światło Ducha Św. w dorosłe życie oraz opiekę MB Literackiej – od rodziców.
16.00 1. W 25 r. śl. Państwa Elżbiety i Tomasza z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie,
Boże Błogosławieństwo, opiekę MB Literackiej dla Jubilatów i całej rodziny.
2. W 50 r. śl. Państwa Marii i Jerzego Sztajerów z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą
o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę MB Literackiej dla Jubilatów i całej rodziny.
19.00 1. Za + Elżbietę (3r.), Marię, Ignacego Stańczak.

 



« powrót


   

Msze święte

Niedziela: 6.30, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 19.00(od IX do V), 20.00 (od VI do VIII)

Dni powszednie: 6.30, 8.00, 18.30

Adoracja: Wystawienie Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 8.30 do 18.30; niedzile i święta od 13.00 do 16.00
 

Spowiedź święta

W godzinach Mszy św. 

soboty od 16.00 do 17.00
pierwszy czwartek miesiąca od 18.00 do 19.00

pierwszy piątek miesiąca od 15.00 do 17.00 i od 18.00 do 19.00
 

Biuro parafialne

Godziny otwarcia: poniedziałek - 9.00-12.00
i 16.00-17.00; 19.00 (dla narzeczonych)
wtorek - sobota 9.00-12.00

 

Komentarz do Ewangelii

 

Caritas

Specjalistyczne łóżka, wózki inwalidzkie i chodziki są do wypożyczenia w godzinach urzędowania biura parafialnego -

od poniedziałku do soboty w godz. od 9.00 do 12.00.

 

Indywidualne umówienie terminu i godziny odbioru sprzętu - tel. nr 62 725 29 03 (biuro parafialne).