Plan kolędy od 9 stycznia do 16 stycznia

PLAN KOLĘDY OD 10 STYCZNIA DO 16 STYCZNIA 

Wtorek,10 stycznia-15.00

1.Ks.D.Zarębski-Liliowa i Kwiatowa od końca
Filip Szaflarski i Andrzej Robakowski
2.Ks.P.Wróbel-56Pulku Piechoty Wlkp blok nr 3
Michał Kryś i Krzysztof Chudy
3.Ks.A.Kraska-Wrzosowa od początku
Mateusz Pawlak (ZAMIAST Mateusz Zięba KTÓRY będzie wyznaczony w przyszłym tygodniu) i Mateusz Kurzawski
4.Ks.M.Ostafiński-56 Pulku Piechoty Wlkp blok nr 3a
Paweł Krawiecki i Jakub Majewski
Środa,11 stycznia-15.00
1.Ks.P.Wrobel-Tartaczna i Różana
Marcin Rosik i Jakub Stasiak
2.Ks.D.Zarębski-Mazowiecka od początku
Artur Ratajski i Mateusz Maryniak
3.Ks.A.Gendera-Młyńska od końca
Paweł Krawiecki i Eryk Domagalski
4.Ks.A.Kraska-Młyńska od początku i blok nr 2a
Michał Janiec i Filip Pietrzak
Czwartek,12 stycznia-15.00
1.Ks.A.Kraska-Ofiar Katynia od początku
Maciej Pacholczyk i Kacper Wiatrak
2.Ks.P.Wróbel-Kaliska nieparzyste od końca
Rafał Rettig i Mateusz Kurzawski 
 3.Ks.A.Gendera-Kaliska parzyste od końca
Mateusz Suś i Stanisław Robakowski
4.Ks.D.Zarębski-Plac Szkolny i Szkolna
Mateusz Maryniak i Eryk Orwat
5.Ks.M.Ostafiński-Kożmińska blok nr 54a
Mateusz Chudy i Dariusz Walczak
Piątek,13 stycznia-15.00
1.Ks.A.Kraska-Libelta od początku
Jakub Jopek i Paweł Maryniak
2.Ks.M.Ostafiński-56 Pułku Piechoty Wlkp blok nr 2
Mateusz Pawlak i Rafał Rettig
3.Ks.P.Wróbel-56 Pułku Piechoty Wlkp blok nr 4 i 6
Eryk Staniszewski i Kacper Ciesiólka
4.Ks.D.Zarębski-Wielkopolska od początku
Bartosz Grabowski i Tobiasz Bujakiewicz
5.Ks.A.Gendera-Wielkopolska od końca
Eryk Orwat i Andrzej Robakowski
Sobota,14 stycznia-godz.10.00
1.Ks.P.Wróbel-Piłsudskiego od końca
Michał Jopek i Nikodem Kowalski
2.Ks.A.Gendera-Piłsudskiego od początku i Kilińskiego
Mateusz Pawlak (ZAMIAST Kacper Ciesiółka KTÓRY będzie wyznaczony wprzyszłym tygodniu) i Paweł Maryniak
3.Ks.A.Kraska-Ceglarska nry parzyste od końca
Marcel Baran i Stanisław Robakowski
4.Ks.D.Zarębski-Ceglarska nry nieparzyste od końca i Księżycowa
Bartosz Grabowski i Mateusz Kurzawski

Niedziela,15 stycznia-godz.14.00
1.Ks.A.Kraska-Kaszarska od początku
Mateusz Suś i Stanisław Robakowski
2.Ks.D.Zarębski-Farna od początku i Gołębia
Bartosz Grabowski i Mateusz Zięba
Poniedziałek,16 stycznia-godz.15.00
1.Ks.D.Zarębski-Parkowa od początku
Mateusz Chudy i Dariusz Szczuraszek
2.Ks.A.Gendera-Parkowa od końca
Krystian Kempa i Filip Szaflarski
3.Ks.A.Kraska-Zdunowska nry1-31
Michał Kryś i Krzysztof Chudy
4.Ks.P.Wróbel-Jaśminowa
Paweł Maryniak i Nikode Kowalski
5.Ks.M.Ostafiński-Strumykowa(początek od Jaśminowej)
Kacper Wiatrak i Andrzej Robakowski
 



« powrót

  Kwestonet

 

 

Transmisja:

YouToube / Bazylika Krotoszyn

 

Bazylika św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie


Wezwanie do chorego z sakramentami

(tel. wyłącznie do chorych!)

7 9 7 - 8 5 8 - 4 6 6

Wszystkie pozostałe sprawy załatwiamy w biurze

tel. 62 725-29-03 w godz. od 9.00 do 12.00

 

Msze święte:

Niedziela - 6.30, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 19.00 (od IX do V), 20.00 (od VI do VIII)
Dni powszednie - 6.30, 7.15, 8.00, 18.30

Adoracja:

Wystawienie Najświętszego Sakramentu

- w dni powszednie

od 8.30 do 18.30

- w niedziele i  święta

od 13.00 do 16.00

Spowiedź święta:

- dni powszednie

15 min. przed każdą mszą św. poranną
30 min przed mszą św. wieczorną

- w I piątki miesiąca od 9.00 do 10.00 oraz od 16.00 do 17.00

- soboty od 16.00 do 17.00
 

Biuro parafialne

Godziny otwarcia: poniedziałek - 9.00-11.00
i 16.00-17.00; 19.00 (tylko dla narzeczonych)
wtorek - sobota 9.00-11.00

 

Komentarz do Ewangelii

 

Caritas

Specjalistyczne łóżka, wózki inwalidzkie i chodziki są do wypożyczenia w godzinach urzędowania biura parafialnego -

od poniedziałku do soboty w godz. od 9.00 do 12.00.

 

Indywidualne umówienie terminu i godziny odbioru sprzętu - tel. nr 62 725 29 03 (biuro parafialne).