Plan kolędy 17.01.17 – 26.01.17

 

Wtorek, 17.01 od godzimy 15:00
1. Ks. D. Zarębski – ul. Kożmińska od nry 30 do 52
Mateusz Suś i Eryk Staniszewski
2. Ks. A. Kraska – ul. Śląskka od końca
Mateusz Chudy i Kacper Wiatrak
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Kożmińska blok nr 58 od końca
Jakub Jopek i Kacper Cisiółka
4. Ks. P. Wróbel – ul. Piastowska nry 23 do 15a i nry parzyste
Michał Kryś u Filip Szaflarski


Środa, 18.01 od godzniny 15:00
1. Ks. A. Kraska – ul. Okrężna, Pomorska
Maciej Pacholczyk i Michał Kryś
2. Ks. D. Zarębski – ul. Kujawska, Mazurska i Lubelska
Krzysztof Chudy i Mateusz Zięba
3. Ks. A. Gendera – ul. Lelewela od początku
Krytian Kęmpa i Filip Szaflarski
4. Ks. P. Wróbel – ul. Piastowska nry od 15 do 1
Cichowlas Jan i Rafał Rettig


Czwartek, 19.01 od godziny 15:00
1. Ks. A. Kraska – ul. Polna od końca obie strony
Bartosz Szaflarski i Artur Ratajski
2. Ks. P. Wróbel – ul. Polna nry od 2 do 26 po obie strony
Mateusz Zięba i Jakub Jopek
3. Ks. A. Gendera – ul. Witosa nry parzyste od początku
Eryk Orwat i Marcel Baran
4. Ks. D. Zarębski – ul. Witosa nieparzyste od początku
Mateusz Maryniak i Michał Jopek
5. Ks. M. Ostafiński – ul. Kożmińska blok nr 56
Michał Kryś i Maciej Pacholczyk


Piątek, 20.01 od godziny 15:00
1. Ks. M. Ostafiński – ul. Bursztynowa od końca
Eryk Orwat i Mateusz Maryniak
2. Ks. A. Gendera – ul. Robotnicza od końca
Bartosz Szaflarski i Aleksander Minta
3. Ks. D. Zarębski – ul. Pukackiego nry parzyste od końca
Pacholczyk Maciej i Krzysztof Chudy
4. Ks. P. Wróbel – ul. Pukackiego nry nieparzyste od końca
Jan Cichowlas i Michał Jopek
5. Ks. A. Kraska – ul. Ratusz i Rynek nr 20 do 26
Jakub Jopek i Eryk Domagalski


Sobota, 21.01 od godziny 10:00
1. Ks. D. Zarębski - ul. Ks Ogrodowskiego nry nieparzyste od początku
Michał Ziemniak i Eryk Orwat
2. Ks. P. Wróbel – ul. Ks Ogrodowskiego nry parzyste od początku
Mateusz Maryniak i Kacper Adler
3. Ks. A. Kraska – ul. Wspólna i Spacerowa
Mateusz Pawlak i Michał Jopek
4. Ks. A. Gendera – ul. Glinki,Sportowa i Wiśniowa
Jakub Jopek i Eryk Domagalski


Poniedziałek, 23.01. od godziny 15:00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Kościuszki od końca i Piekarska
Pacholczyk Maciej i Paweł Maryniak
2. Ks. A. Gendera – ul. Kamiena od końca i Sosnowa
Mateusz Maryniak i Bartek Szaflarski
3. Ks. A. Kraska – ul. Beskidza i Tatrzańsak
Michał Jopek i Eryk Orwat
4. Ks. D. Zarębski – ul. Rynek nr 33 do 27
Jan Cichowlas i Rafał Rettig


Wtorek, 24.01 od godziny 15:00
1. Ks. A. Kraska – ul. Krótka, Studzienna i Nowa
Pacholczyk Maciej i Eryk Domagalski
2. Ks. D. Zarębski – ul. Poboczna i Spichrzowa
Eryk Staniszewski i Tobiasz Bujakiewicz
3. Ks. P. Wróbel – ul. Promienista od początku
Mateusz Maryniak i Kacper Cisiółka


Środa, 25.01 od godziny 15:00

1. Ks. P. Wróbel – ul. Więżniów Politycznych nry parzyste od końca
Jan Cichowlas i Kacper Kurzawa
2. Ks. A. Kraska – ul. Kobierskai Więżniów Politycznych nry nieparzyste od końca
Tobiasz Bujakiewicz i Darek Walczak
3. Ks. A. Gendeara- ul. Zielona od końca
Eryk Orwat i Nikodem Kowalski


Czwartek, 26.01 od godziny 15:00
1. Ks. A. Kraska – ul. Raszkowska od początku do nr 31
Eryk Orwat i Bartek Szaflarski
2. Ks. D. Zarębski – ul. Raszkowska od konca do nr 33
Mateusz Maryniak i Michał Jopek

 



« powrót

  Kwestonet

 

 

Transmisja:

YouToube / Bazylika Krotoszyn

 

Bazylika św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie


Wezwanie do chorego z sakramentami

(tel. wyłącznie do chorych!)

7 9 7 - 8 5 8 - 4 6 6

Wszystkie pozostałe sprawy załatwiamy w biurze

tel. 62 725-29-03 w godz. od 9.00 do 12.00

 

Msze święte:

Niedziela - 6.30, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 19.00 (od IX do V), 20.00 (od VI do VIII)
Dni powszednie - 6.30, 7.15, 8.00, 18.30

Adoracja:

Wystawienie Najświętszego Sakramentu

- w dni powszednie

od 8.30 do 18.30

- w niedziele i  święta

od 13.00 do 16.00

Spowiedź święta:

- dni powszednie

15 min. przed każdą mszą św. poranną
30 min przed mszą św. wieczorną

- w I piątki miesiąca od 9.00 do 10.00 oraz od 16.00 do 17.00

- soboty od 16.00 do 17.00
 

Biuro parafialne

Godziny otwarcia: poniedziałek - 9.00-11.00
i 16.00-17.00; 19.00 (tylko dla narzeczonych)
wtorek - sobota 9.00-11.00

 

Komentarz do Ewangelii

 

Caritas

Specjalistyczne łóżka, wózki inwalidzkie i chodziki są do wypożyczenia w godzinach urzędowania biura parafialnego -

od poniedziałku do soboty w godz. od 9.00 do 12.00.

 

Indywidualne umówienie terminu i godziny odbioru sprzętu - tel. nr 62 725 29 03 (biuro parafialne).