Orientacyjny plan odwiedzin kolędowych 2018/2019

ORIENTACYJNY PLAN KOLĘDY 2018/2019

W przypadku zdarzeń losowych zastrzegamy sobie prawo zmiany planu kolędy

wg porządku podawanego w niedzielę na ogłoszeniach.

 

 

Czwartek, 27 grudnia - od godz. 10.00
1. Ks. Proboszcz – Gorzupia (ul. Kolejowa, Piaskowa, Krotoszyńska i Gorzupska)
2. Ks. D. Zarębski – ul. Ludowa i Zmysłowska
3. Ks. P. Wróbel – ul. Rolnicza od końca
4. Ks. M. Ostafiński – ul. Sulmierzycka od końca
5. Ks. K. Swat - Pszenna, Zbożowa, Rzepakowa i Żniwna

Od godz. 14.00
1. Ks. K. Swat - Nowe osiedle przy ul. Gorzupskiej (ul. Dobra, Radosna, Zgodna, Przyjazna, Widokowa, Równa)

 

Piątek, 28 grudnia - od godz. 10.00 – cała ul. Ostrowska
1. Ks. K. Swat - ul. Ostrowska: nr 269 nieparzyste w dół
(do spotkania z drugim kapłanem)
2. Ks. D. Zarębski - ul. Ostrowska: nr 57 nieparzyste w górę
(do spotkania z drugim kapłanem)
3. Ks. M. Ostafiński - ul. Ostrowska nr 102 parzyste w dół
(do spotkania z drugim kapłanem)
4. Ks. Proboszcz – ul. Ostrowska nr 53 do 1 oraz od nr 2 parzyste w górę
(do spotkania z drugim kapłanem)
Od godz. 14.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Gajowa, ul. Bolewskiego (od ronda), ul. Wewiórowskiego,
 

Sobota, 29 grudnia - od godz. 10.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Stawna od końca po dwóch stronach
2. Ks. M. Ostafiński – ul. Stawna od początku po dwóch stronach
3. Ks. D. Zarębski - Os. Robińskich nr 1 i 2
4. Ks. Proboszcz - Os. Robińskich nr 4 i 3
Od godz. 14.00
1. Ks. K. Swat – ul. Kamienna, Skalna i Sosnowa

 

Niedziela, 30 grudnia, godz. 15.00
1. Ks. D. Zarębski – ul. Piastowska nr 1 do 15
2. Ks. K. Swat – ul. Piastowska nr parzyste oraz 23 do 15a
3. Ks. P. Wróbel - ul. Zielona od końca
 

Środa, 2 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. D. Zarębski – ul. Raszkowska blok nr 8 od końca
2. Ks. Proboszcz – ul. Raszkowska blok nr 14 od początku
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Raszkowska blok nr 14 od końca
4. Ks. K. Swat – ul. Raszkowska blok nr 10 od końca
5. Ks. P. Wróbel – ul. Raszkowska blok nr 12 od końca
 

Czwartek, 3 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. K. Swat – Al. Powstańców Wlkp. nr nieparzyste od początku do spotk.
2. Ks. Proboszcz - Al. Powstańców Wlkp. nr nieparzyste od końca do spotkania
3. Ks. P. Wróbel – Al. Powstańców Wlkp. nr parzyste od początku do spotkania
4. Ks. D. Zarębski – Al. Powstańców Wlkp. nr parzyste od końca do spotkania
5. Ks. M. Ostafiński – ul. Bolewskiego blok 2 od końca

 

Piątek, 4 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. D. Zarębski – ul. Ceglarska nr parzyste od końca
2. Ks. Proboszcz - ul. Ceglarska nr nieparzyste od początku
3. Ks. K. Swat – ul Liliowa i Kwiatowa od końca
4. Ks. M. Ostafiński - ul. Księżycowa (bez osiedla)

 

Sobota, 5 stycznia – od godz. 10.00
1. Ks. M. Ostafiński – ul. Ks. Ogrodowskiego nr parzyste od początku
2. Ks. P. Wróbel – ul. Ks. Ogrodowskiego nr nieparzyste od początku
3. Ks. D. Zarębski – Nowy Folwark
4. Ks. K. Swat - ul. Zdunowska od nr 1 do 31
5. Ks. Proboszcz – ul. Piekarska i Kościuszki od początku

 

 

Poniedziałek, 7 stycznia od 15.00
1. Ks. M. Ostafiński – ul. Koźmińska blok nr 54a oraz 58 (od początku)
2. Ks. Proboszcz – ul. Koźmińska blok nr 56 (od początku)
3. Ks. K. Swat – Koźmińska od nr 60a do 98
4. Ks. D. Zarębski – ul. Koźmińska od nr 30 do 52
5. Ks. P. Wróbel – ul. Koźmińska od nr 2 do 28
 

Wtorek, 8 stycznia, od godz. 15.00
1. Ks. D. Zarębski – ul. Pukackiego nry parzyste od początku
2. Ks. P. Wróbel – ul. Pukackiego nry nieparzyste od początku
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Makowa, Modra i Grzegorzewska od końca
4. Ks. K. Swat – ul. Grzegorzewska od początku
5. Ks. Proboszcz – ul. Nowa, Studzienna, Krótka,
 

Środa, 9 stycznia, od godz. 15.00
1. Ks. M. Ostafiński – ul. Słowiańska od początku
2. Ks. K. Swat – ul. Słowiańska od końca
3. Ks. P. Wróbel - ul. Farna ul. Gołębia i Kaszarska,
4. Ks. Proboszcz – ul. Bolewskiego od ul. Ks. Staszica w stronę ul Młyńskiej
5. Ks. D. Zarębski – ul. Bolewskiego od ul. Ks. Staszica w stronę ronda
 

Czwartek, 10 stycznia, od godz. 15.00
1. Ks. K. Swat – ul. Młyńska blok nr 2 c od końca
2. Ks. Proboszcz – ul. Młyńska blok 2a oraz ul. Młyńska od początku
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Młyńska od końca
4. Ks. D. Zarębski – ul. ul. Kasprzaka od końca i Narutowicza od początku
5. Ks. P. Wróbel – ul Waryńskiego od początku

 

Piątek, 11 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. M. Ostafiński - ul. Kaliska nieparzyste od końca
2. Ks. Proboszcz – ul. Kaliska parzyste od końca
3. Ks. K. Swat – ul. Chwaliszewska od początku oraz Os. Księżycowe
4. Ks. P. Wróbel – ul. Chwaliszewska od końca
5. Ks. D. Zarębski – ul. Beskidzka i Tatrzańska
 

Sobota, 12 stycznia – od godz. 10.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Witosa nr parzyste od końca
2. Ks. K. Swat – ul. Witosa nr nieparzyste od końca
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Raszkowska od nr 31 do początku
4. Ks. D. Zarębski – ul. Raszkowska od nr 33 do końca
 

Poniedziałek, 14 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. blok nr 3 od początku
2. Ks. K. Swat – ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. nr 2 od początku
3. Ks. M. Ostafiński – ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. blok nr 3a od początku

 

Wtorek, 15 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. K. Swat – ul. Głowackiego i ul. Św. Antoniego
2. Ks. M. Ostafiński –ul. Tartaczna i ul. Różana
3. Ks. P. Wróbel - ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. blok nr 1a od początku

 

Środa, 16 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. M. Ostafiński – ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. nr 6, i 4 od końca
2. Ks. K. Swat – ul. Głowackiego blok nr 2b i 2a od końca
3. Ks. P. Wróbel – ul. Mazowiecka od początku
 

Czwartek, 17 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Wrzosowa od końca
2. Ks. K. Swat – ul. Wielkopolska od początku
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Wielkopolska od końca

 

Piątek, 18 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Piłsudskiego od końca
2. Ks. K. Swat – ul. Piłsudskiego od początku i ul. Kilińskiego
3. Ks. M. Ostafiński - ul. Bursztynowa od końca

 

Sobota, 19 stycznia - od godz. 10.00

1. Ks. K. Swat – ul. Libelta od końca
2. Ks. P. Wróbel – ul. Karpacka i Sudecka
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Pogodna, Wiosenna i Tulipanowa,

 

 
Poniedziałek, 21 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Jaśminowa od końca
2. Ks. K. Swat – ul. Śląska od końca

 

Wtorek, 22 stycznia - od godz. 15.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Strumykowa od końca
2. Ks. K. Swat – ul. Sowińskiego od końca
 

Środa, 23 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. K. Swat – ul. Robotnicza od końca
2. Ks. P. Wróbel - ul. Szkolna i Pl. Szkolny
 

Czwartek, 24 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. K. Swat – ul. Glinki, Sportowa i Wiśniowa,

 

Piątek, 25 stycznia – 15.00
1. Ks. Proboszcz – ul. Spichrzowa, Poboczna i Garncarska od końca
2. Ks. K. Swat – ul. Promienista od początku
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Wspólna i Spacerowa

 

Sobota, 26 stycznia - od godz. 10.00
1. Ks. Proboszcz - ul. Parkowa od początku do spotkania
2. Ks. K. Swat – ul Parkowa od końca do spotkania
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Lubelska, Mazurska, Kujawska, Pomorska i Okrężna

 

 

 Poniedziałek, 28 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. P. Wróbel – Rynek nr 27 do 33
2. Ks. M. Ostafiński –Rynek nr 20 do 26 i Ratusz
3. Ks. Proboszcz - Ofiar Katynia od końca
 

Wtorek, 29 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. P. Wróbel – ul. Lelewela od końca
2. Ks. Ks. Proboszcz – ul. Świętokrzyska od początku do spotkania
3. Ks. M. Ostafiński – ul. Świętokrzyska od końca do spotkania
 

Środa, 30 stycznia – od godz. 15.00
1. Ks. M. Ostafiński – ul. Polna od końca po dwóch stronach do spotkania
2. Ks. P. Wróbel – ul Polna od początku po dwóch stronach do spotkania

 

Czwartek, 31 stycznia, godz. 15.00
1. Ks. M. Ostafiński – ul. Kobierska i Więźniów Polit. nry nieparzyste od końca
2. Ks. P. Wróbel – ul. Więźniów Politycznych nry parzyste od końca
3. Ks. Proboszcz – ul. Więźniów Politycznych nr 16-10 oraz nr 17a do 1

 

Na dalsze odcinki kolędy prosimy o przyjazd po kapłanów 15 min. przed rozpoczęciem kolędy.
 



« powrót

 




Msze święte

Niedziela: 6.30, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 16.00, 19.00(od IX do V), 20.00 (od VI do VIII)

Dni powszednie: 6.30, 8.00, 18.30

Adoracja: Wystawienie Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 8.30 do 18.30; niedzile i święta od 13.00 do 16.00
 

Spowiedź święta

W godzinach Mszy św. 

soboty od 16.00 do 17.00
pierwszy czwartek miesiąca od 18.00 do 19.00

pierwszy piątek miesiąca od 15.00 do 17.00 i od 18.00 do 19.00
 

Biuro parafialne

Godziny otwarcia: poniedziałek - 9.00-12.00
i 16.00-17.00; 19.00 (dla narzeczonych)
wtorek - sobota 9.00-12.00

 

Komentarz do Ewangelii

 

Caritas

Specjalistyczne łóżka, wózki inwalidzkie i chodziki są do wypożyczenia w godzinach urzędowania biura parafialnego -

od poniedziałku do soboty w godz. od 9.00 do 12.00.

 

Indywidualne umówienie terminu i godziny odbioru sprzętu - tel. nr 62 725 29 03 (biuro parafialne).